Zgjidh destinacionin
vajtje
Stacioni i Nisjes:
Stacioni i Arritjes :
Te Rritur/femije/foshnje
Data Nisjes :
Data kthimit

 

 

Udhėtime me autobus Itali - Shqipėri - Itali  
 

Firenzelines Turizem ėshtė nje kompani autobusash me qendėr nė Itali e cila ofron udhėtime me autobus nga Italia pėr nė Shqipėri e anasjelltas. Nisja ėshtė cdo tė premte nga Italia e cdo tė shtunė nga Shqipėria. Mbulojmė pjesėn mė tė madhe tė qyteteve italiane e shqiptare. Gjithashtu organizojmė udhėtime turistike pėr nė Shqipėri e vejmė nė dispozicion autobusat pėr udhėtime turistike nė tė gjithė Europėn.

Pėrse te udhėtosh me Firenzelines Turizem?

 

  • Komoditet. Udhėtohet lirshėm dhe pa strese, pasi nuk duhet tė zhvendosni valixhet tuaja si nė rastet e trenave. Autobusi ėshtė me klimatizator, TV dhe i pėrgjigjet nevojave tė ndryshme tė udhėtarėve.
  • Kursen kohė dhe para. Ēmimet pėrfshijne edhe udhėtimin me traget. Ēmimi i udhėtimit ėshtė i barabartė me ēmimet e trenit.

 

 

  Login

Username :
Password :
 
 

Privatesia - Ndihma - Siguracionet - Klientela - Partneret - Copyright © 2011 AlbAsp.com Powered by AlbAsp